Kategoriler
Kahve ile Nasıl Saç Boyanır?
16.02.2019
Çok eski tarihlerden bu zamana kadar doğal saç boyası olarak kullanılan ürünler arasında bulunuyor kahve. Öğütülmüş kahve ile saç renginizi koyulaştırmak mümkün. Kahve ile saç boyama, diğer yöntemlere göre doğallığı bakımından daha iyi ve saça da bir çok faydası bulunmakta.
Günde 5 kayısı yerseniz ne olur
09.08.2018
Mucize meyve kayısı, yaşadığımız çağda sağlıklı yaşam tarzını benimsemiş kişilerin en sevdiği ve en sağlıklı yiyecekler arasına girmiştir. Bu doğal şifalı meyvenin bilinen birçok tedavi edici özelliği arasında kabızlığı, çeşitli cilt sorunlarını, kas gerilmesini, kulak ağrısını, hazımsızlığı ve daha pek çok rahatsızlığı iyileştirmesi başta geliyor.
Erzincan tulum peyniri
07.08.2018
Erzincan Tulum Peyniri yüzyıllardır insanların sofralarını süsleyen, kuşaklar boyunca vazgeçilemeyen bir lezzet.
Madensulu çikolatalı türk kahvesi
24.07.2018
Özellikle Türk kahvesini ve Kahvenin  bol  köpüklüsünü türk milleti olarak herzaman sevmişizdir.
Belli  kurallara  uyarak  köpüklü  kahve  yapmak  elbet  mümkündür
Maden suyundaki sihirli güç
17.07.2018
Her gün içilen maden suyu sağlıklı olmayı ve sağlığı korumayı sağlıyor. Bilim Adamları maden suyunun çok faydalı olduğunu ve vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri doğal olarak içerdiğini söylüyor.
Bir saruç hikayesi
16.07.2018
Erzincan'da yemek kültürü çok gelişkindir birde mahalli kuruyemişlerimiz vardır. Bunların içinde hele bir tanesi vardır’ki bu lezzetlerin sultanı da diyebiliriz.
Gasefe Tatlısı
15.07.2018
Erzincan yöresinde oldukça fazla yemek ve tatlı çeşitleri vardır. Doğu yemekleri oldukça zor ve zahmetlidir.Erzincan yöresine ait olan gasefe tatlısı hem pratik hemde çok lezzetlidir.
Erzincan tulum peynirli poaça
13.07.2018
Erzincan Tulum Peyniri, diğer peynirlere göre daha parlak görünümlü,daha güzel kokulu,tam yağlı ve daha lezzetlidir.Gerçek Erzincan Tulum Peyniri kokmaz ve genizi yakmaz